Referencie klienti

Výroba, zapojenie a meranie rozvádzača, až po kompletné spustenie do prevádzky.
Roca Industriemontagen GmbH
Kompletná príprava, kompletná inštalácia (Elektroinštalácia + pneumatika), spustenie výrobnej linky v automobilovom priemysle.
InPro electric GmbH
Kompletná elektroinštalácia v polyfunkčných budovách, supermarketoch a bytových jednotkách. Meranie a odovzdanie klientom.
Elektro Kellner GmbH
Kompletná elektroinštalácia v drevodomoch.
Elektro Kuales
Kompletná elektroinštalácia v bytových jednotkách.
Elektro- Töpfer GmbH
Kompletná demontáž a kompletná montáž automatizačných robotov.
Convoi International B.V.

Referencie montéri

"S Fachkraft s. r.o. spolupracujem už 5 rokov na aktívnych projektoch v Nemecku v oblasti automatizácie."
Jozef
"Pred rokom som začal spolupracovať s Fachkraft s. r. o. na rôznych stavbách, špecializujeme sa na pokládku dlažby do interiéru a exteriéru. Spolupráca je výborná."
Vitalii L.
"Pracovať v stabilnom pracovnom prostredí je pre mňa dôležité. Fachkraft s. r. o. mi už 4 roky dokazuje svoje kvality a oceňuje moju profesionalitu."
Patrik Š.
"S Fachkraft spolupracujem 8 mesiacov na projektoch v celom Nemecku v oblasti priemyslených elektroinštalácií. Od začiatku spolupráce bol aktívny prístup od spoločnosti Fachkraft pri príprave všetkých potrebných povolení a dokladov, takisto veľká ochota ohľadom rezervácií ubytovania. V prípade potreby sú vždy ochotní pomôcť s riešením vzniknutej situácie."
Matúš O.
"Moc chci poděkovat vaší firmě za lidský a profesionální přístup. Komunikace s vámi je vzorová, příjemná a vždy se snažíte vše zařídit s úsměvem . Velmi si toho vážím. Za těch pár let co pracují v zahraničí jsem takový perfektní přístup a dochvilnost nezažil . Moc vám děkuji."
Logdanidis
"Som s Vašou firmou spokojný, veľmi príjemná komunikácia, vždy sa dodrží to, na čom sa dohodneme a vieme nájsť kompromis."
Szekely
"Pracovať pre stabilnú spoločnosť je pre mňa dôležité rovnako ako pravidelný príjem, možnosť sám si plánovať dovolenku a aj výborná komunikácia a to je v tejto firme na jednotku."
Bugár
"Vo firma je spoľahlivý zamestnávateľ, kvalitný servis, zabezpečenie ubytovania, splatnosť faktúr."
Patrik V.
"Som vo firme už pol roka a som veľmi spokojný, odporúčam každému."
Fazika
"Účtovníctvo - som spokojný s účtovným oddelením, ktoré pracuje pre firmu, sú ochotní pomoc, poradiť, taktiež oboznámiť so všetkým čo je, a čo sa deje ohľadom zákaziek, hodín a financií. Firma - spokojnosť vo všetkých smeroch či ubytovanie, výplaty načas , možnosť skonta... Firma je ochotná vyhovieť, či s platbou alebo turnusmi."
Vrábel